Vizyonumuz

Vizyonumuz

Siyasete yeni bir anlam yeni bir bakış açısı katacağız. Siyasetin içi boş vaatlerden, menfaat dolu ilişkilerden, gereksiz rekabetlerden ve makam yarışlarından ibaret olmadığını biliyoruz. Bizler için siyaset ; ister istemez hayatımızın içerisinde taraflı veya tarafsız tek gaye çerçevesinde birleştiğimiz bir amaç ve bir gönül bağıdır .Vatanımıza olan bu bağlılığımızı Devletimizin yanında halktan hakikatten yana saf tutarak, halkımıza hizmetkar olacağız.

Bir toplumda aydınlık nesiller yetiştirmek o toplumu, ilk temeli beşikten başlayan mezara kadar süren sürecinde eğitmek ile olur. Eğitimin temel taşı ise " İslam'i ahlak "ile başlar. Halkımızın fıtratına uygun bir eğitim sistemi getirerek başarıya ulaşmak üretimde, bilimde ve teknoloji de çağ atlamak mümkündür.

Genç neslin üretime ilgisinin çekilmesi ve cesaretlendirmek için maddi ve manevi destek verilmesi zorunludur. Üretimi sağlayanlara her nevi destek verilmelidir, Devlet garantisi içerisinde organik tarım sağlamaları adına maddi destek verilmelidir.

Ülke gelecek nesillere emanet. Bu sebeple çocuklarımızı önemsiyoruz. Her ilde bilim evleri olsun istiyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz zamanlarını bu bilim evlerinde geçirsinler, bilimi sevsinler istiyoruz. Bilim evleri gelecek nesiller için bir yaşam tarzı olacak. Gelecek mucitlerimiz bilim evleri sayesinde teknoloji de ülkemize çağ atlatacaklar.